Fotosešit – recenze

Od firmy Saal Digital jsem dostal příležitost (a mega slevu) na zhotovení fotosešitu. Vzhledem k předpokládanému počtu snímků jsem zvolil 16 stránek formátu 21x3Ocm na šířku. Potom jsem si stáhl program Saal designer, určený právě k přípravě fotoknih, plakátů, kalendářů, fotosešitů a podobně.

Kdysi jsem s ním už pracoval, takže jsem se poměrně rychle zorientoval a po dofocení celé série začal plnit prázdné stránky obsahem. Program samotný je dost intuitivní a má spoustu zajímavých voleb. Takže doporučuji na testovacím projektu všechno vyzkoušet. Když jsem byl s výsledkem spokojený, zaplatil jsem a fotosešit nechal vyrobit.

Asi za týden (včetně dvou svátků) mi PPL doneslo obálku. Asi by spíše měla být z plechu, protože přepravce se s tím moc nepárá a ta moje měla naražený růžek. Naštěstí to fotosešitu neuškodilo a drobné ohnutí jsem narovnal.

Kroužková vazba krásně funguje a přes titulní stránku je průhledná matná fólie. I další strany vypadají vlastně přesně tak, jak jsem si je vymyslel.

Můžu říct, že můj projekt s pracovním názvem ruka/noha dopadl na výtečnou. Fotosešit kromě webové galerie bude krásnou vzpomínkou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..